Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram

Empatik Yaklaşım Merkezi 2022 Yılında uzman kadrosu ile hizmet vermeye başladı. Alanında Uzman Ergoterapist, Fizyoterapist ve Oyun Terapisti ile çocuklarımızın gelişim süreçlerini oyun oynarak geliştirmek için uğraşıyoruz.

İLETİŞİM

Sık Sorulan Sorular

Peki duyu bütünleme bozuklukları belirtileri nelerdir? Bebeği yıkamak istediğinizde çocuk sürekli ağlıyorsa, hareket ve denge problemleri görülüyorsa, herhangi bir materyale karşı aşırı tepki veriyorsa veya tamamen tepkisiz kalıyorsa, huzursuzsa duyu bütünleme sorunundan bahsedilebilir.

Floortime anne babaların çocukları ile doğru ve kolay iletişim kurabilmeleri, sorunları olan çocukların normal yaşamda karşılaşabilecekleri zorlukları aşabilmelerine yardımcı olur.

Zihinsel yetersizlik İşitme Problemleri Otizm Down sendromu Öğrenme ve konuşma güçlüğü Dikkat dağınıklığı Hiperaktivite Serabral palsi Özel yetenekliler Davranış bozuklukları Görme engelli

Günümüzde sıkça karşılaştığımız insanların farklı nedenlerden dolayı kendi başlarına yaşama katılamamaları, psikolojik rahatsızlıklar, zihinsel engeller, yaşlanma, kaza, problemli doğum, fiziksel davranış bozukluklarını düzeltmek veya yeni yetenekleri keşfetmek için uygulanan özel terapi metodudur.