Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram

Empatik Yaklaşım Merkezi 2022 Yılında uzman kadrosu ile hizmet vermeye başladı. Alanında Uzman Ergoterapist, Fizyoterapist ve Oyun Terapisti ile çocuklarımızın gelişim süreçlerini oyun oynarak geliştirmek için uğraşıyoruz.

İLETİŞİM

Empatik Yaklaşımla Daha Güvende

Empatik Yaklaşımla Daha Güvende
  • 01 Ağustos 2022, 10:00

Empatik Yaklaşımla Daha Güvende

Günümüzde sağlık alanında dünyadaki gelişmeler, bilimsel çalışmalar, metotlar çığır açmaya devam ediyor. Ülkemizde bu gelişmeleri yakından takip ederek uygulayan Empatik Yaklaşım Merkezi alanında uzman personeliyle çocuğunuzun ve sizin yaşam kalitesini arttırmak için en yeni ve özel yöntemleri sizlerle paylaşıyor.

 

Çocukların en iyi şekilde öğrenebilmesinin metodu sadece bilgi vermek değildir. Çocuk için bilgi bir derece fayda sağlarken doğru yönlendirme, çeşitli alışmalar ile öğrenmeyi pekiştirmek gerekir. Çocuk için bunun en kolay yolu oyundur. Merkezimizde oyun grupları ile ebeveynli veya ebeveynsiz seanslar düzenlenerek çocukların kişisel, duygusal, motor becerileri ve fiziksel olarak gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Çocuğun yaratıcılığını ortaya çıkartmak için ona fırsat vermek önemlidir. Çocuğun kendini keşfetmesini sağlamak ve yeteneklerini ortaya çıkartmak ve geliştirmek artık merkezimizde birlikte çok daha başarılı.

 

Çocuklarınız hayal ediyor mu? Ya da hayal ettiklerini deneyimliyor mu? Bazen deneyimlerden fikirlerin doğru veya yanlış olduğunu tecrübe eder. Çocuklarınızı özgür bırakın.

 

Oyunlar çocuğun sadece fiziksel değil beyin yapısı ve işleyişinde de etkilidir. Çocuğun motor becerileri, zamanlama, planlama, problem çözme, uyum sağlama, arkadaş edinme, paylaşma duyguları gelişir. Adeta mucize yaşanır.

 

Siz de bilgi ve danışmanlık için bizlerle iletişime geçin. Birlikte başaralım.Haber

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM