Telefon
WhatsApp
İnstagram

Empatik Yaklaşım Merkezi 2022 Yılında uzman kadrosu ile hizmet vermeye başladı. Alanında Uzman Ergoterapist, Fizyoterapist ve Oyun Terapisti ile çocuklarımızın gelişim süreçlerini oyun oynarak geliştirmek için uğraşıyoruz.

İLETİŞİM

Empatik Yaklaşım Gelişim Merkezi

Empatik Yaklaşım Gelişim Merkezi
  • 10 Ağustos 2022, 07:00

Empatik Yaklaşım Gelişim Merkezi

Sakarya’da hizmet veren Empatik Yaklaşım Merkezimizde bebek, çocuk, ergen gelişim takipleri, kişilik gelişimi, öz güven kazanmalarını, sosyal hayata katılmalarını ve yaşam kalitelerini arttırmak için çeşitli bilimsel, teknik yöntemler ve terapiler kullanılarak bireyleri hayata hazırlıyoruz.

 

Merkezimizde alanında uzman kişiler tarafından verilen eğitimler, uygulamalar ile çocukların motor becerilerini geliştirmede, davranış bozukluklarında, yeme içme problemlerinde, duyu bütünleme, özel eğitim gerekliliği, dil konuşma terapileri verilir.

 

Ayrıca merkezimizde ailelere bilgi verilerek onlarında terapilere katılımı sağlanır. Bireylerin yanı sıra aileleriyle birlikte olan etkinliklerde aile ilişkilerinde olumlu etkisi gözlemlenmiştir. Merkezimizde çocuklar eğlenceli vakit geçirirken, paylaşma, arkadaş olma, sosyalleşmeyi öğrenerek kendisini ifade etme olanağı sunuyoruz.

 

Çalışmalarımızda kullandığımız metotlar ile çocuğun iç dünyasına girerek analiz ve değerlendirmeler yapıyoruz. Çeşitli fizyoterapi yöntemleri ile fiziksel, duygusal ve motor problemleri üzerinde çalışmalar yaparak hayata hazırlıyoruz.

 

Bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.Haber

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM