Telefon
WhatsApp
İnstagram

Empatik Yaklaşım Merkezi 2022 Yılında uzman kadrosu ile hizmet vermeye başladı. Alanında Uzman Ergoterapist, Fizyoterapist ve Oyun Terapisti ile çocuklarımızın gelişim süreçlerini oyun oynarak geliştirmek için uğraşıyoruz.

İLETİŞİM

Artık Yalnız Değilsiniz!

Artık Yalnız Değilsiniz!
  • 02 Ağustos 2022, 09:00

Artık Yalnız Değilsiniz!

Ebeveynler çocukları sağlık sorunları yaşadığında korkuya kapılır ne yapacaklarını bilemezler. Çocuklarındaki gelişim bozukluğu, motor becerileri, hiperaktivite, down sendromu, kişilik gelişimi, duygusal gelişim, sosyalleşme, ergen takibi, çocuk aile ilişkileri vs. merkezimizde alanında uzman kişiler tarafından gelişmiş terapi ve metotlarla takip ve tedavi edilir.

 

Gebelikte yaşanan problemler, yenidoğan problemleri, genetik faktörler, beslenme yetersizliğinden kaynaklanan sorunlar, kaza, travma ve hastalıklardan kaynaklanan sağlık sorunları için özel tedaviler gerekebilir. Rehabilitasyonlar, fizyoterapi, psikolojik terapi ve farklı özel tedavi yöntemleri ile bireyi sağlıklı günlere dönmesi ve yaşam kalitesinin artmasını sağlıyoruz. Ekip olarak donanımlı, güler yüzlü çalışma hastaları ruh ve fizik olarak uygulanan tedaviler ile yanınızdayız.

 

Uzman terapistlerimizin hazırladığı plan, program ve değerlendirmeler ile özel çocukların yetenekleri açığa çıkartılarak bu yeteneklerini en iyi şekilde değerlendirilmesi sağlanır. Çocukların iç dünyasına girerek onların düşüncelerini, duygularını keşfetmek iyileşme sürecini hızlandırır. Oyun grupları ile çocuğun oynarken öğrenmesini sağlıyoruz. Altını ıslatma, kardeş kıskançlığı, aile ilişkileri, davranış bozukluklarının sebepleri üzerinde durarak tedavi ediyoruz.

 

Empatik Yaklaşım Merkezimizde sizin ve çocuklarınız için özel ve farklı tedaviler ile sizlerin her zaman yanınızdayız. Danışmak ve bilgi almak için bizleri her zaman arayabilirsiniz.Haber

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM